BIZnest Kredyt Lekki

Proste zasady - gotówka na teraz

Wypełnij formularz
- oddzwonimy!

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.
Pobierz PDF

Poznaj zalety BIZnest Kredytu Lekkiego

Nota prawna

Biznest Kredyt Lekki jest kredytem w złotych, oferowanym przez Nest Bank S.A. przedsiębiorcom na cele związane z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą.

Decyzja kredytowa oraz warunki i wysokość kredytu uzależnione są od wyniku badania zdolności kredytowej i profilu działalności gospodarczej Klienta. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacją oferty dokonaną w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego.

Nest Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330, REGON 010928125, NIP 526-10-21-021, z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 319 357 000 PLN.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Prywatności i Cookies.

Regulaminy i tabele dostępne są na stronie www.nestbank.pl oraz w placówkach własnych i u partnerów finansowych Nest Bank S.A.